Ajurvédská masáž Ostrava

Cítíte se unaveni na duši z psychického vypětí, ať už v prácí čí v osobním životě? Tyto masáže jsou pro váz to pravé. Obnoví vaší rovnováhu a povzbudí vás na duši i na těle.

Ayurvédské masáže v Ostravě

Vychází z obšírného systému ayurvédské medicíny jejíž kořeny spadají do starověké Indie, vytvořené mudrci a bohy více než před 5000 lety. Ayurvédská medicína je dokonalý systém zahrnující komplexní prevenci a léčbu fyzického, duševního, duchovního a sociálního zdraví. Ayurvédské masáže nebo též indické masáže patří mezi široce oblíbené pro jejích příznivé účinky na celém světě.

Indické masáže v Ostravě

Je masáž vyňata z tradiční ayurvédské medicíny. Indická masáž celého těla se provádí teplým olejem, jenž umožňuje lepší stimulaci marmických bodů, energetických bodů v těle, jenž jsou branou k prevenci a léčbě nemocí. Teplý olej lépe proniká hluboce do tkání a napomáhá celkovému uvolnění. Indická masáž zahrnuje masáž břicha a prsou. Indická masáž je hluboce regenerační a relaxační, jejíž účinky přetrvávají po dlouhou dobu. Po indické masáži ihned pocítíte úlevu a pocit až mystického prožitku, díky znovuoživení proudění životní energie (prány) do celého těla a mysli.

Indická masáž hlavy

Indické masážě hlavy zahrnují masáž horní části páteře, šíje a obličeje. Tato indická masáž hlavy vycházející z ayurvédské medicíny je sled stimulace marmických bodů. Odstraňuje tenzi, bolest hlavy, migrénu, má omlazující a léčivé účinky. Příznivě ovlivňuje funkci pravé a levé mozkové hemisféry. Indické masáže hlavy poskytují okamžitý prožitek radosti z uvolnění napětí.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.